NLP Eğitimi

NLP Eğitimi

NLP Eğitimleri birebir ve kişiye özel yapılmaktadır. NLP! Çoğu kimsenin açılımını dahi bilmediği bu mesleğin eğitimini size satmayı deneyeceğim. Bunun için sizi doğru yönlendirmeli ve ikna etmeliyim. Sizleri ikna edebilmek için de sizi tanımam gerekiyor. İşimin ne kadar güç olduğunu tahmin edersiniz. Eminim siz de iş yaşamınızda bu zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Ben bu zorlukları aşmak için NLP eğitiminden yararlanıyorum. Çünkü NLP insanları anlama sanatıdır. Onları ne kadar anlarsanız günlük hayatta çevrenizdeki insanları ve iş yaşamında müşterilerinizi o kadar iyi anlar, o kadar başarılı olursunuz. Üstelik bu eğitim Lion Akademi tarafından hazırlandı. Alanında uzman bir eğitmen tarafından. En yeni uygulamaları ve en güncel bilgileri içeriyor. Bu fırsattan yararlanmanız için yapmanız gereken birkaç küçük işlem var. Bunları da tamamladıktan sonra bize katılmış olacaksınız. Fırsat yakınınızda, onu kaçırmayın!

NLP Eğitimi

NLP ile ilgilenen bireylerin ilk sorduğu soru NLP’NİN açılımı nedir? sorusu oluyor. NLP, Nuero Linguistic Programming kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Tam Türkçe karşılığı Sinir Dili Programlamadır. Nuero kelimesi, “nöro, sinir” anlamına gelmektedir. Linguistic kelimesi de “dil” kelimesine karşılık gelir. Programming ise “programlama” kelimesinin karışığıdır.

Lion Akademi Eğitim Kurumları’na internet üzerinden yaptığınız satın alma işlemi tamamlandıktan sonra yalnızca size özel tanımlanan bir kullanıcı adı ve şifre ile yönlendirileceğiniz sisteme giriş yapabilir, sonrasında eğitmenlerimizle birebir eğitimlere başlayabilirsiniz
  Davranışlarını engelleyen sınırlayıcılara sahip olanlar
  İletişim tekniklerini ileri seviyeye taşımak isteyenler
  Satış odaklı mesleklerde çalışanlar
  Kendini keşfetmek isteyenler
  Koçluk hizmeti vermek isteyenler
  NLP teknikleriyle danışma hizmeti vermek isteyenler

NLP Eğitimi İçeriği

  Bu öğrenmeler şu şekilde sıralanabilir:
  • NLP nedir ?
  • NLP ' nin usta kullanıcıları
  • İnsan doğasının iki prensibi
  • Keşif etkinliği
  • Kişisel kaynaklara erişim
  • Önce sen
  • Motivasyonu anlamak
  • İşitsel swish tekniği